Jdi na obsah Jdi na menu
 


!! HODNOCENÍ ZÁPASŮ TRENÉRA !!

Trenérské hodnocení zápasů:

Tato stránka slouží pouze pro trenéry, není to diskuse!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

2. mistrák vítězně

(Pavel Ondo, 1. 9. 2012 21:26)

TJ Krupka mladší žáci krajský přebor 1. kolo


Bílina - TJ Krupka
2:5

Dne 1.9. 2012 sehrálo mužstvo mladších žáků druhé mistrovské utkání krajského přeboru ročníku 2012/2013 na hřišti vBílině.
Začátek jsme tentokrát nezaspali, hra byla od obrany přesnější a rychlejší, než v prvním zápase. Ujali jsme se vedení a do konce poločasu jsme přidali další tři góly. Soupeř skóroval z rychlého brejku. O poločase jsme hráčům připomínali, že musí pořád hrát, držet balón a přidat v zakončení, ale minulo se to účinkem.
Vázla kombinace na jeden dotek a hlavně zakončení, k vidění bylo jako v prvním zápase minimálně 5 vyložených šancí, ze kterých se nepodařilo překonat brankaře.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Adam Kvasňa, Josef Smékal,
Marek Kroupa, Jarda Kasjan, Filip Bačkovský, Filip Hampl, David Sigl, Paolo Carrassi,
Ondřej Vorlíček, Kočiš Jan

Vedení mužstva – Víťa Kasjan – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva

Branky: Míra Trejbal
Filip Bačkovský 3x
David Sigl


Za vedení mužstva: Pavel Ondo

1. mistrák v kraji s remízou

(Pavel Ondo, 1. 9. 2012 21:25)

TJ Krupka mladší žáci krajský přebor 1. kolo


TJ Krupka - Loko Chomutov
5:5

Dne 25.8. 2012 sehrálo mužstvo mladších žáků první mistrovské utkání krajského přeboru ročníku 2012/2013 na domácím hřišti.
Náš tým byl sestaven z hráčů ročníku 2000, 2001 a 2002. Sestava vycházela z přípravných zápasů, které jsme sehráli v rámci letního soustředění ve Starých Splavech.
Začátek byl z naší strany velmi nepřesný a chaotický, vypadalo to, jako by jsme celý měsíc vůbec nekopli do balonu. Nebyli jsme schopni si přihrát, natož založit útok.
Chybovali jsme hlavně v obraně, kde jsme zdlouhavou rozehrávkou nabídli soupeři dva snadné góly. Přesto jsme ale poločas vyhráli 3:2 po zlepšené hře v závěru poločasu. Nástup do druhé půle jsme však těžce zaspali a soupeř otočil hru i skóre na 3:5. Naštěstí jsme se probrali a vyrovnali jsme hru i skóre. Posledních 10 minut zápasu, to byl z naší strany festival neproměněných šancí, kdy jsme z vyložených gólových pozic nedokázali trefit mezi tyče.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Bokoč Jan, Adam Kvasňa,
Josef Smékal, Marek Kroupa, Láďa Klobása, Jarda Kasjan, Filip Bačkovský,

Vedení mužstva – Víťa Kasjan – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva

Branky: Koníček Ondřej 2x
Míra Trejbal
Filip Bačkovský
Marek Kroupa


Za vedení mužstva: Pavel Ondo

Další výhra v Dubí ????

(Pavel Ondo, 23. 4. 2012 11:09)

Očekávali jsme další výhru v poklidu proti soupeři, kterého jsme na podzim jednoznačně porazili, ale začátek takový nebyl. Vedli jsme sice 1:0, ale potom jsme polevili, všichni i obránci chtěli útočit a to se nám nevyplatilo.
Soupeř se po chybách obrany a golmana ujal vedení 3:1!!!! a domácí fanoušci cítili senzaci. Nám se ale podařilo zpřesněnou kombinací skóre otočit a do poločasu jsme vedli 6:3. Druhá půle už byla pro nás jednoznačnější, byly jsme fotbalovější a celkové skóre 13:3 bylo spravedlivé.
Co zlepšit? Zpracování balonu prvním dotykem do pohybu, zrychlit střelbu
a hrát po celé šířce hřiště.
Pochvala za vstřelené góly pro Ondru Koníčka a Filipa Bačkovského, oba však
musí také přihrávat lépa postaveným spoluhráčům a ne se snažit si vylepšit skóre vstřelených branek.

Sestava: Vorlíček, Sigl, Erba, Kejzlar, Trejbal, Filip Hampl, Honza Bokoč,
Kvasňa, Ondo, Kasjan, Pavel Malý, Bačkovský, Koníček, Smékal

Výsledek: 13:3, poločas 6:3
Branky: Kvasňa, Ondo, Kasjan, 7x Koníček, 3x Bačkovský

Trenéři: Pavel Ondo, Otto Bouz
Výhra nad Novosedlicemi 3:1

(Pavel Ondo, 8. 4. 2012 20:33)

Zápas dvou rozdílných poločasů, v první půli jsme soupeře nepustili za polovinu ani k míči a ve druhém poločase to bylo obráceně. Ještě že jsme
v první půli dali dva góly a vytvořili si tak náskok, který jsme ve druhém poločase udrželi. Postavili jsme dvě sedmičky z hráčů ročníku 1999 a 2000, kterým stačil Jakub Kroupa ročník 2002. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží Adam Kvasňa, David Sigl a Michal Ščotka, výborně zachytali oba golmani Fredy Fako a Ondra Vorlíček, dvěma góly se blýskl Ondra Koníček.

Sestava: Vorlíček, Fako, Ščotka, Aron, Sigl, Erba, Kejzlar, Nácovský, Kotvald, Trejbal, Filip Hampl, Jakub Kroupa, Honza Bokoč, Kvasňa

Poločas 2:0, branky Kvasňa, 2x Koníček

Trenéři: Pavel Ondo, Otto Bouz

Neštěmice - miniturnaj

(Pavel Ondo, 12. 3. 2012 11:36)

V sobotu 10.3. 2012 se mladší žáci ročníku 2000a2001 společně se staršími žáky ročníku 1999a1998 zúčastnili miniturnaje na umělce v Neštěmicích.

Pro mladší žáky to byla šance na reparát po katastrofálním turnaji v Praze z minulého víkendu. V prvním zápase jsme narazili na domácí Neštěmice a začali jsme výborně, během 1O minut jsme vedli 3:0 a byl vidět skutečně výborný fotbal z jedné i druhé strany a ve velkém tempu. Tempu jsme však nestačili, protože jsme měli pouze 2 hráče na střídání a tak nás soupeř dotáhl ve skóre a dostal se i do vedení, závěr zápasu byl skutečně nahoru dolů, těsně před koncem jsme se dostali do vedení, ale soupeř v posledních vteřinách srovnal na konečných 5:5. Předvedli jsme skvělý výkon, kdybychom měli více hráčů na střídání, tak jsme si v pohodě vítězství podrželi. Velká pochvala Járovi Kasjanovi za důraz při hře a za 3 góly.
Druhý zápas s mužstvem Arsenalu Česká Lípa měl podobný průběh ve skóre, ale neměl takové tempo a nasazení. Dostali jsme se opět do vedení, soupeř snížil, ale výhru jsme si podrželi. Ve třetím zápase jsme již fyzicky ale ani herně nestačili na Junior Děčín, který nás jesně porazil.

Neštěmice 2000 - Krupka 2000 5:5, góly Kasjan 3, Trejbal, Koníček
Arsenal - Krupka 2000 2:3, góly Trejbal, Kočiš, Ondo
Junior Děčín - Krupka 2000 4:0

Starší žáci nastoupili s doplněním hráčů ročníku 2000 a 2001. První zápas proti domácím byl jasně v režii Neštěmic, prohra 3:0. Druhý zápas proti Arsenalu již byl vyrovnanější, nebýt nevyužitých příležitostí a zbytečných parádiček od Náci, tak jsme mohli vyhrát. Prohra 1:2 mrzela. Ve třetím zápase proti Novosedlicím jsem se jasně prosadili měli jsme více ze hry
i výsledkově. Výborný výkon podal Červ a Kroupa, v posledním zápase se povedla hezká individuální akce Romanovi Linhartovi zakončená pěknou střelou. Chválím také Ondru Kejzlara a Martina Ondo, kdy poslední zápas
oddřeli z posledních sil.

Neštěmice 1999 - Krupka 00+99+98 3:0
Arsenal 1999 - Krupka 00+99+98 2:1, gól Nácovský
FK Novosedlice - Krupka 2000 0:6, góly Nácovský 2, Kroupa2, Linhart, Ondo

Pavel Ondo a Otto Bouz


Příprava Neštěmice 2000

(Pavel Ondo, 13. 11. 2011 13:04)

TJ KRUPKA 1999 + 2000 : FK Český Lev Neštěmice 2000
5 : 5


Ve sobotu 12.11. 2011 sehrálo složené mužstvo ročníku 1999 + 2000 přátelské utkání proti ročníku 2000 mužstva Neštěmic.

Soupeř přistoupil k zápasu aktivněji a s větší chutí hrát fotbal. Zaslouženě se ujali vedení 0:2. Nám nehrála záloha a tím umožnila tlak na obranu. Vzpamatovali jsme se až po deseti minutách a zlepšenou souhrou se podařilo výsledek otočit a ujali jsme se vedení 4:2. Měli jsme další šance na zvýšení náskoku, nedařila se však střelba i z jasných pozic. Závěrečná část utkání patřila opět soupeři, rychleji kombinoval, nabízel se do volných prostorů a měl rychlý start na míč. To se odrazilo i ve skóre.
Nám nedělá problém kombinace, ale vázne start na míč v přechodu do útoku, kdy zbytečně čekáme na přihrávku schovaní za hráči soupeře. Obrana váhá s přihrávkou na záložníky a útočníky a záloha hraje pouze dopředu.


Sestava mužstva: Martin Ondo, Lukáš Erba, Koníček Ondřej, Filip Hampl, Adam Kvasňa, Michal Zástřešek,
David Sigl, Ondra Kejzlar, Ondra Vorlíček, Tomáš Nácovský, Michal Ščotka, Matěj Aron,
Josef Kotvald

Vedení mužstva – Pavel Ondo – trenér mužstva


Branky: Tomáš Nácovský 2
Koníček Ondřej
Ondra Kejzlar
Josef KotvaldZa vedení mužstva: Pavel Ondo

Zimní liga 6.11.2011

(Pavel Ondo, 13. 11. 2011 13:01)


ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ
6.11. 2011

Dne 6.11. 2011 jsme odehráli první dva zápasy zimní ligy pořádané FK Novosedlicemi ve sportovní hale v Dubí.

1. FC Dubí 1999 : TJ Krupka 2000
5 : 2

První zápas jsme sehráli s mužstvem 1.FC Dubí ročník 1999. Soupeř začal rychle a důrazně a záhy se dostal do vedení 2:0, úvod nám opět utekl a chvíli nám trvalo si zvyknout na futsalový míč. Následně se nám podařilo
hru vyrovnat a snížit na 2:1. Hloupým gólem na 3:1 a zápas se zlomil. Konečný výsledek 5:2 pro Dubí.

Branky: Trejbal, Koníček


TJ Krupka 2000 : Hvězda Trnovany B
6 : 2

Proti Trnavanům se nám tradičně daří, tak jsme očekávali dobrou hru i výsledek. Kluci zahráli svou kombinační hru a s přehledem jsme vyhráli, ale budeme muset přidat na rychlosti a důrazu.

Branky: Trejbal 3, Ondo, Erba, Hampl

Sestava: Erba, Ondo, Trejbal, Kvasňa, Sigl, Hampl Filip, Hampl Ondra, Kejzlar, Koníček, Zástřešek, Smékal, Vávra


Odpoledne jsme posílili mužstvo ročníku 1999 v jejich zápasech. Kde dobře zahráli všichni hráči. Opět jsme dobře kombinovali, přihrávky šli pěkně do nohy a do pohybu.
TJ Krupka 1999 : Hvězda Trnovany A
3 : 2

Kluci se dostali do jasného vedení 2:0, zápas jsme kontrolovali, ale trochu jsme polevili a soupeř snížil na 2:1, opět jsme zvýšili úsilí i skóre na 3:1, soupeři se v závěru podařilo pouze snížit na 3:2. Hra od hráčů r. 1999 byla v prvním poločase neurovnaná s náhodnými přihrávkami které létaly vzduchem. Góly padly po prudkých střelách z větší vzdálenosti. Ve druhém poločase se hra uklidnila, už to nebyla nakopávaná a hrálo se víc po
zemi.

Branky: Lorenc 2, Kotvald
TJ Krupka 1999 : TJ Chlumec
16 : 1

Až překvapivě jasné vítězství, soupeř pouze v úvodu snížil při závaru před brankou na 2:1, ale to bylo vše co předvedl. Obrana potom soupeře k ničemu nepustila a spolu s útočníky pořád na soupeře vyvíjela tlak. Vypracovali jsme si pěkné akce, kdy jsme několikrát dávali do prázdné branky.

Branky: Lorenc 2, Kotvald 4, Hampl 2, Koníček 4, Nácovský 2, Fako, Kejzlar,

Sestava: Fako, Aron, Nácovský, Kotvald, Linhart, Lorenc, Šotka, Ondo, Hampl, Kejzlar, Koníček, Trejbal


Za vedení mužstva: Pavel Ondo

Vítězství nad lídrem soutěže

(Pavel Ondo, 23. 10. 2011 14:58)

TJ Krupka mladší žáci 8. kolo

Hvězda Trnovany A - TJ Krupka
1:3

V neděli 23.10. 2010 jsme sehráli v rámci 8. kola mistrovské utkání mladších žáků na hřišti vedoucího týmu soutěže, Hvězdě Trnovany A.
Abychom postavili dvě kompletní sedmičky + brankaře, tak jsme povolali na pomoc dva hráče z ročníku 1999, Míšu Šotku do obrany a Tomáše Nácovského do útoku. Z ročníku 2001 potom opět Filipa Bačkovského.
Soupeř na podzim ještě neprohrál a ztratil body pouze po remíze s Novosedlicemi v minulém kole.
Do soupeře jsme se pustili bez respektu a s nasazením. Rychle jsme přistupovali k hráčům při soupeřově
rozehrávce a nenechali jsme je si přihrát. Do vedení jsme se dostali po samostatné akci Filipa Hampla, který z postu obránce zakončil střelou z dálky pod břevno, krásná akce a branka! Soupeř potom do poločasu ještě vyrovnal na 1:1. Ze hry bylo ale vidět, že jsme na balonu jistější, umíme lépe jít dopředu a přihrát si.
V poločase jsme hráčům zopakovali to co před zápasem, při hře soupeře si je držet u těla, nenechat je rozehrát, a naopak při našem útoku si rychle přihrát, nabízet se do přihrávky a být v pohybu i bez míče.
Druhý poločas se nám povedl jak herně tak i výsledkově. Přidali jsme dvě branky a hru jsme kontrolovali.
Konečné skóre 3:1 v náš prospěch, výborný výkon!!!!!!!

Výborně na obraně opět zahrál David Sigl a Filip Hampl, který ještě útočil a přidal gól. Ondra Koníček z pozice středního záložníka dobře zakládal útok, ještě zlepšit střelbu, nebo včas přihrát a bude to perfektní. Oba brankaři výborný výkon!!!!!! Míra Trejbal pozor na přihrávky dozadu a ztrátu míče!!! Martin Karvai zlepšit disciplínu!!!!! Ostatní hráči zahráli to co měli bez větších chyb, individuální hodnocení na tréninku.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Michal Zástřešek, Ondra
Koníček, Ondra Kejzlar, Adam Kvasňa, Filip Hampl, Pepa Smékal, Tonda Vávra, David Sigl,
Filip Bačkovský, Michal Šotka, Tomáš Nácovský, Ondra Vorlíček


Vedení mužstva – Otto Bouz – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva


Branky: Filip Hampl
Ondra Kejzlar
Tomáš Nácovský


Za vedení mužstva: Pavel Ondo

7. kolo soutěže - Chlumec

(Pavel Ondo, 17. 10. 2011 21:41)

TJ Krupka mladší žáci 7. kolo

TJ Krupka – Chlumec
6:6

V neděli 16.10. 2010 jsme sehráli v rámci 7. kola mistrovské utkání mladších žáků na našem hřišti proti
mužstvu Chlumce. Podle odehraných zápasů s jinými soupeři jsme čekali vyrovnané utkání, což se i potvrdilo.
Soupeř přijel se složeným týmem z ročníků 2002-1997, my jsme měli kromě Ondry Vorlíčka ročník 2000 a
Ondru Švábenského s Filipem Bačkovským ze starší přípravky ročník 2001. Měli jsme tak dvě kompletní sedmičky na střídání.
Soupeř nás na začátku utkání zatlačil a měl i první šanci, nám se podařilo ale vstřelit první branku. Potom jsme prostřídali druhou sedmičku, ale ta než se vzpamatovala, tak dostala dva laciné góly. Podařilo se nám potom ještě vyrovnat na 2:2, ale soupeř nás do konce poločasu zatlačil a navýšil na 2:5. O přestávce jsme si řekli, kde byly chyby, sedmičky jsme trochu prostřídali, ale věřili jsme, že jsme schopni výsledek otočit.
To se také stalo, zvýšenou aktivitou a zrychlením přihrávek jsme soupeře dotáhli jak ve hře, tak i ve výsledku a podařilo se nám jít šňůrou 4 branek za sebou do vedení 6:5! Soupeř dál hrozil z výkopů a rychlých protiútoků. Závěr byl opravdu infarktový, soupeři se podařilo vyrovnat, když našemu golmanovi proběhl míč mezi rukama i nohama. Následně se nám nepodařilo proměnit penaltu! Smolný konec.
V průběhu zápasu jsme měli šance na vstřelení více branek, před zápasem hráči dostali pokyny jak hrát před brankou soupeře, ale snaha sám vstřelit gól opět převládla nad přihrávkou lépe postavenému spoluhráči. Také se nedařila střelba z větší vzdálenosti, kromě branky Filipa Báči. Rozehrávka po křídlech se musí zrychlit, neváhat a nečekat, až soupeř uzavře prostor pro přihrávku!
Výborně na obraně zahrál David Sigl a Ondra Švábenský, který ještě podporoval útok. Ondra Koníček pochvala za vstřelené branky, kdyby ještě z dalších šancí, které neproměnil střelou do soupeře, nebo vedle přihrál, měli bychom utkání vyhrané. Výtka za komentování výkonů spoluhráčů.
Ostatní zahráli s nasazením a škoda jen že se nepodařilo zopakovat lepší výkon a výsledek z jarního utkání.


Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Michal Zástřešek, Ondra
Koníček, Ondra Kejzlar, Adam Kvasňa, Filip Hampl, Pepa Smékal, Tonda Vávra, David Sigl,
Láďa Skalický, Ondra Švábenský, Filip Bačkovský


Vedení mužstva – Otto Bouz – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva


Branky: Koníček Ondřej 3
Martin Ondo
Martin Karvai
Filip Bačkovský

Za vedení mužstva: Pavel Ondo

MU - MEZIBOŘÍ 4 : 0 ( 3: 0)

(Tr. Otas, 9. 10. 2011 20:49)

MU v Meziboří se hrálo za deště a studeného větru . Kluci dostali opravdu "zabrat" a zaslouží pochvalu . Hlavně KONÍČEK , TREJBAL , HAMPL,VORLÍČEK, SIGL , KAJZLAR , VÁVRA ,SMÉKAL a KVASŇA bojovali.
ONDO A KARVAI se bojovností zrovna nepředvedli škoda ! Přes porážku jsme neodehráli špatný zápas a jen komplikované zakončení nás připravilo o lepší výsledek.V brance se tentokrát předvedl VORLÍČEK kterému se zápas opravdu povedl. Dobrá rozehrávka , vybíhání a občas i organizace obrany. V obraně se dařilo "SIGIMU" I VÁVRA si odehrál svoje. Velmi dobrý zápas odehrál "FÍLA" který zaskakoval v obraně, záloze - kde bylo třeba jeho bojovnost je příkladná. Stejně jako MÍRA a "KOŇAS" se vysřídali kde bylo zrovna třeba . V záloze se snažili Ondra KAJZLAR i ADAM a v útoku příkladně bojoval PEPA .Lukáš ERBA odehrál jen poločas .
HODNOCENÍ : VORLÍČEK 8 - ERBA , SIGL 7 , - HAMPL 8 , TREJBAL 8 , KONÍČEK 8 - KAJZLAR 6 , SMÉKAL 6 , KVASŇA 6 , ONDO 4 , KARVAI 4

Re: MU - MEZIBOŘÍ 4 : 0 ( 3: 0)

(antonin vávra, 16. 10. 2011 8:25)

pane trenere zapomel s te mě dat do hodnocení.

Krupka- Trnovany B

(Pavel Ondo, 2. 10. 2011 21:41)

TJ Krupka mladší žáci 5. kolo

TJ Krupka – Hvězda Trnovany B
12:1

V neděli 2.10. 2010 jsme sehráli v rámci 5. kola mistrovské utkání mladších žáků na našem hřišti proti
mužstvu Hvězdy Trnovany B. Soupeř přijel se složeným týmem z ročníků 2002-2000, my jsme měli opět pouze ročník 2000.
Očekávali jsme vítězství, hru na polovině soupeře a zahuštěný prostor před brankou. Průběh zápasu to jen potvrdil a přinesl i zahuštěnou hru vždy na jedné straně hřiště. V prvním poločase jsme se dostávali do
šancí, ale vázla střelba ze střední vzdálenosti a útočníci nemohli vstřelit branku i z jasných pozic, ať vinou
ukvapené střelby mimo branku, nebo vůbec netrefili míč, nebo je zablokoval soupeř. Proto branky stříleli jen záložníci. Poločas jsme vyhráli 4:0. Ve druhém poločase byl obrázek hry bohužel stejný, jediné co se změnilo
bylo jen to, že branky přidávali i útočníci. Výsledek 12:1 mohl být výraznější, kdyby se podařilo střílet přesněji. Hru ale musíme zrychlit, zbytečně míč nedržet u nohy, včas přihrát a nabízet se do přihrávky.
Příští utkání nás opět prověří, hrajeme v Meziboří.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Michal Zástřešek, Ondra
Koníček, Ondra Kejzlar, Adam Kvasňa, Filip Hampl, Josef Smékal, Tonda Vávra, David Sigl


Vedení mužstva – Otto Bouz – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva
-

Branky: Koníček Ondřej 4
Míra Trejbal 4
Lukáš Erba
Ondra Kejzlar
Martin Ondo
Martin Karvai

Za vedení mužstva: Pavel OndoKrupka - Litvínov

(Pavel Ondo, 2. 10. 2011 21:40)

TJ Krupka mladší žáci 4. kolo
2:7

Dne 25.9. 2010 sehrálo mužstvo mladších žáků další mistrovské utkání na hřišti v Litvínově. Šlo o porovnání se stejně starými hráči domácích, proti kterým jsme sehráli několik utkání zimní ligy, ale vždy jsme je prohráli.
Svou nekázní při tréninku nás při zápase oslabil Karvai a Hampl. Utkání jsme začali mírnou převahou, ale se špatnou kombinací a pohybem. Dostaly jsme se do vedení po dorážce z nepřímého kopu. Potom jsme přestali
hrát, soupeř zlepšil pohyb i přihrávky a začal nás válcovat. Nám rychle došly síly, protože hráči neplnily příkazy, neuplatňovali to co se učily při tréninku a neposlouchaly pokyny trenérů. Jediný kdo zaslouží pochvalu byl v útoku Pepa Smékal. Náš druhý gól padl opět jako první po trestném kopu a dorážce.
Prohra 2:7 byla pro nás milosrdná, protože soupeř zahodil dalších deset možností ke skórování.
Byl to mizerný výkon.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Michal Zástřešek, Ondra
Koníček, Ondra Kejzlar, Josef Smékal, Tonda Vávra, Jan Bokoč, Ondra Vorlíček


Vedení mužstva – Otto Bouz – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva

Branky: Ondra Kejzlar
Míra TrejbalZa vedení mužstva: Pavel Ondo

MU - LITVÍNOV 7 : 2 (3 : 1)

(Tr. Otas, 25. 9. 2011 20:52)

K zápasu v LITVÍNOVĚ jsme díky přístupu hráčů odjížděli spíš jak parta na mariáš ,než fotbalový tým!!Proto jsme v Litvínově měli jen malou šanci na úspěch.Dali jsme sice první branku,povzbudila však soupeře ne nás.Litvínov nás předčil po všech stránkách.V práci s míčem(máme pořád velké "manko!"Pohybu síla- rychle ubívala (neměl kdo střídat).Hodně chyběl
"FÍLA" (nehrál ,pro špatnou práci v tréninku).Zraněný "SIGI" i KVASŇA ???
Bez omluvy chyběl i SKALICKÝ??S takovou partou se asi lepších výsledků nedočkáme!!V dnešním zápase hrál nejlépe PEPA (nebál se hrát s míčem ,nechyběla mu chuť ani bojovnost. Konečný výsledek 7 : 2 je pro nás milosrdný díky soupeřově slabé produktivitě. Naše branky dali KAJZLAR a TREJBAL .
Nastoupili jsme : VORLÍČEK 6- ERBA 5 , ONDO 4- ZÁSTŘEŠEK 6 , TREJBAL 6 , KONÍČEK 5 - KEJZLAR 4 , SMÉKAL 7
Dostřídávali : VÁVRA 4 , BOKOČ 4

3MU - DUBÍ 12 : 2 ( 7 : 1)

(Tr. Otas, 18. 9. 2011 21:40)

NASTOUPILI JSME : VORLÍČEK 6 ( VÁVRA 6 )
1.7: ERBA 6 , SIGL 6 - KONÍČEK 7 , TREJBAL 7 , SKALICKÝ 5 - ZÁSTŘEŠEK 6, KARVAI 4
2.7: ŠVÁBENSKÝ 7 , VÁVRA - KAJZLAR 5 , HAMPL 7 , KVASŇA 6 - BOKOŠ 5 , SMÉKAL 5
Zápas proti mladšímu soupeři jsme odehráli na dvě sedmičky,které se střídali po cca pěti minutách. Naší snahou je zrychlit rozehrávku k soupeřově bráně pomocí hry na tři doteky. Ne vždy se to dařilo.Zlepšila se naše hra do šířky. Obě sedmičky "své zápasy " vyhráli . Druhá dokonce otevřela skore. Dobrá hra - TREJBAL, KONÍČEK , HAMPL , ŠVÁBENSKÝ.
Obránci víc snahy pomoc v ÚF hry (šetříme se ) Láďo víc pohybu a pude to!!
KAJZLAR - málo aktivní .KARVAI - jediný neví co má hrát,kde se má pohybovat.SMÉKAL,BOKOŠ -podali slušný výkon (snaha bojovnost). KVASŇA
pohyb a snaha nechybí jen víc klidu v rozehrávce.Michal zlepší zpracování levou a bude to dobrý! Tak příště to zlepšíme .
BRANKY : SMÉKAL 1, BOKOŠ 1 , HAMPL 1 , KONÍČEK 2 , TREJBAL 3 , ERBA 2 , KARVAI 1 .

MU - FK teplice Dívky 2 : 15 (2 : 8)

(otas, 11. 9. 2011 22:40)

2.MU jsme odehráli v Kostomlatech dívkama FKTeplice ,proti slabšímu soupeři,který však měl i tři šikovný holky jsme si trochu upravili pravidla. Hráli jsme na tři doteky . V úvodu nám to dělalo velké problémy . Špatným zpracování jsme si problém dělali sami . Pořád nám dělá problém zpracování do pohybu. Ukázali jsme "pár" povedených kombinací ,přesto že některé nekončili golem, přesto zasloužili potlesk.Jen aby jsme si to zapamatovali a dokázali zopakovat i proti silnějšímu soupeři , máme na to borci !
BRANKY : SIGL 3 , KONÍČEK 3, SMEKAL 1 , KARVAI 1 , ZÁSTŘEŠEK 2 , HAMPL 1 ,ERBA 1 , KAJZLAR 1 ,TREJBAL 2 .
NASTOUPILI JSME : VORLÍČEK 6 - SIGL 7 - HAMPL 7 , TREJBAL 7 , KVASŇA 6 - ZÁSTŘEŠEK 7 , KARVAI 5
Druhá "SEDMIČKA : ERBA 6 , VÁVRA 5 - ONDO 5 , KONÍČEK 6 , KAJZLAR 5 - SKALICKÝ 4 , SMÉKAL 5

VE DRUHÉ PŮLI PODAL VELMI DOBRÝ VÝKON HAMPL NA POSTU STOPERA A VE DRUHÉ SEDMĚ KONÍČEK VE STŘEDU ZÁLOHY - ŠKODA JEN ŽE TO NENÍ NA CELÉ UTKÁNÍ . S BALONEM MÁME POŘÁD CO ZLEPŠOVAT ALE CHCE TO VÍC CHUTI.

TJ Krupka mladší žáci 1. kolo

(Pavel ONDO - trenér, 6. 9. 2011 12:57)

TJ Krupka mladší žáci 1. kolo
7:10

Dne 4.9. 2010 sehrálo mužstvo mladších žáků první mistrovské utkání ročníku 2011/2012 na hřišti
v Novousedlicích.
Náš tým byl sestaven z hráčů ročníku 2000. Sestava vycházela z přípravných zápasů, které jsme sehráli v rámci letního soustředění v Chřibské.
Soupeř nastoupil s převahou hráčů ročníku 1999 a posilami z Teplic. Prvních 10 minut nás soupeř školil, dostal se do vedení 2:0 a vypadalo to, že skóre bude rychle narůstat v náš neprospěch. Potom jsme hru vyrovnali a vyrovnali jsme i skóre a záhy jsme se dostali do vedení 3:2. Potom přišel ke slovu opět soupeř a poločas vyhrál 5:3. Průběh druhé půle byl stejný, když se nám podařilo se dotáhnout na rozdíl jednoho dvou gólů, tak potom soupeř opět navýšil. Byla to branková přestřelka, při které byl soupeř lepší.
Soupeř těžil z rychlé a přesné kombinace, rychlosti starších hráčů, dobré hry tělem a možnosti střídat více hráčů. Nám se dařili úseky hry, ve kterých jsme stříleli góly a zlepšili hru, ale na celý zápas jsme nestačili.

Dobře zahrál Michal Zástřešek, Ondra Koníček, Ondra Kejzlar, Adam Kvasňa a Filip Hampl. Zlepšit přihrávku musí Míra Trejbal a David Sigl, Martin Ondo jak přihrávku, tak i nasazení.

Sestava mužstva: Miroslav Trejbal, Martin Ondo, Erba Lukáš, Koníček Ondřej, Michal Zástřešek, Ondra Koníček, Ondra Kejzlar, Adam Kvasňa, Filip Hampl, Josef Smékal, Tonda Vávra, David Sigl

Vedení mužstva – Otto Bouz – trenér mužstva
- Pavel Ondo – trenér mužstva

Branky: Michal Zástřešek 2
Koníček Ondřej 2
Ondra Kejzlar
Míra Trejbal
Lukáš Erba

Za vedení mužstva: Pavel Ondo

Turnaj HvězdaTrnovany 25.6.2011

(Pavel Ondo, 26. 6. 2011 12:42)

TURNAJ HVĚZDA TRNOVANY 1999 - MEMORIÁL TOMÁŠE ŠKORVAGY
25.6.2011

Dne 25.6. 2011 se mužstvo ročníku 2000 a mladších zúčastnilo turnaje pořádaného oddílem Hvězdou Trnovany.

Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev, kromě našich ještě, Neštěmice 1999, 1. FC Dubí 1999 a domácí dvě mužstva. Hrálo se systémem každý s každým v počtu 7+1.

Na úvod jsme dostali papírově nejsilnějšího soupeře mužstvo Neštěmic ročníku 1999. Převaha se hned projevila od začátku, když nás soupeř hned zatlačil na vlastní polovinu. Nám se podařilo pouze několik
dobrých kombinačních akcí. Na staršího a rychlejšího soupeře jsme ovšem nestačili a prohráli jsme 5:0.

Z druhým soupeřem mužstvem Trnovany A ročníku 1999 jsme se potkali opět po týdnu. Utkání bylo herně vyrovnané, soupeř měl nutno přiznat více vyložených šancí, ale podařilo se mu proměnit pouze jednu.
Nám se gól vstřelit nepodařilo, i když jsme šance měli, a tak jsme prohráli 1:0.

Ve třetím zápase nás čekalo mužstvo Trnovany B ročníku 2000. Dobře jsme v zápase začali, soupeře jsme zatlačili, drželi balón a po pěkné střele z dálky od Míry Trejbala jsme se ujali vedení, na 2:0 zvýšil Ondra Koníček po samostatné akci. Potom jsme prostřídali, ve hře jsme polevili a soupeři se podařilo srovnat na 2:2.
Naše skóre navýšil Ondra Švábenský střelou z dálky a definitivní pojistku vítězství zařídil Martin Ondo
po pěkné samostatné akci přes tři protihráče a střelou bodlem.

Čtvrtý zápas proti 1.FC Dubí 1999 se nám také povedl. Kluci bojovali a rychlejšího soupeře se nám dařilo eliminovat díky pozorné obraně a dobré hře zálohy. Gól ale ani na jedné straně nepadl.

Celkově jsme předvedli dobrý výkon proti starším soupeřům jsme nezahráli špatný fotbal. Bohužel jedno smolně prohrané utkání s Trnovanami A nás zařadilo na konečné 4. místo. Dobrý výkon předvedli oba brankaři, Pepa Smékal i Tonda Vávra.
Turnaj byl prověrkou před novou sezónou, kdy se v mužstvo mladších žáků ročníku 2000 bude v okresní soutěži potkávat s mužstvy Trnovan i Dubí ročníku 1999.

Sestava: Ondo Martin, Trejbal Miroslav, Koníček Ondřej, Švábenský Ondřej, Vorlíček Ondřej, Erba Lukáš,
Adam Kvasňa, Karvai Martin, Zástřešek Michal, Vávra Antonín, Smékal Josef, Jaroslav Kasjan,
Gerek Tomáš, Aron Matěj

Zápasy: Krupka 2000 – Neštěmice 1999 0:5
Krupka 2000 – Trnovany A 1999 0:1
Krupka 2000 – Trnovany B 2000 4:2 Koníček,Trejbal, Švábenský, Ondo
Krupka 2000 – 1.FC Dubí 1999 0:0

Tabulka Turnaje:

1. FK Neštěmice 1999
2. Trnovany A 1999
3. 1. FC Dubí 1999
4. TJ Krupka 2000
5. Trnovany B 2000

Pavel Ondo – trenér

Turnaj PŘESTANOV - 5. MÍSTO

(Tr. Otas, 18. 6. 2011 23:31)

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje pro roč, 99 .Perfektní organizace a zajištění turnaje a krásnmé ceny . Škoda jen že náš výkon turnaj příliš neozdobyl . Nastoupili jsme v sestavě : VORLÍČEK , FAKO se střídali v brance . V obraně : ARON , KOTVALD . Vzáloze : HAMPL , NÁCOVSKÝ , KVASŇA a v útoku : KONÍČEK Dostřídávali : LINHART, LORENC , ERBA a
ZÁSTŘEŠEK .Nehráli jsme jako tým snad jen v utkání s NEŠTĚMICEMA jsme odehráli s chutí a nasazením . Jeden zápas na turnaji je málo!!
Slušný výkon podal VORLÍČEK v brance ,který byl dnes lepším brankařem.
V obraně zahrál spolehlivě ARON . V záloze se lepší HAMPL má chuť , pohyb i bojovnost , ještě zlepšit práci s míčem. KONÍČEK , NÁCOVSKÝ hrají pro sebe ne pro tým . KOTVALD , LORENC a LINHART - chybí chuť , pohyb , bojovnost i snaha .
ERBA si v obraně odehrál svůj standart .KVASŇA v záloze nechybí pohyb , zlepšit práci s míčem . ZÁSTŘEŠEK -chybí větší bojovnost a práce s míčem.
JUNIOR DĚČÍN 2 : 2 - BRANKY :Koníček , Nácovský . Dvakrát jsme vedli
DUBICE : 0 : 0 Ani druhý zápas jsme nezvládli
PŘESTANOV : 0 : 1 Proti pozdějšímu vítězi turnaje jsme nedokázali dát branku.
NEŠTĚMICE : 4 : 2 Nácovský 2 , Aron 1, Koníček 1 Jediný slušně odehraný zápas
KRUPKA DÍVKY : 4 : 1 Před zápasem "hlášky" dáme jim Deset??A trápení celý zápas BRANKY : Nácovský 1 , ZÁSTŘEŠEK 2 , ERBA 1 .
RAVEL ÚSTÍ : 0 : 3 Proti soupeři bez nároku !!
H. TRNOVANY 1 : 3 Přesto že jsme hned v úvodu šli do vedení soupeř bojovností dokázal otočit skore . BRANKA : NÁCOVSKÝ

TURNAJ LOKO VLTAVÍN 11. 6. 2011 TURNAJ 2000 A 2001

(Pavel ONDO - trenér, 17. 6. 2011 14:09)

TURNAJ LOKO VLTAVÍN 11. 6. 2011 TURNAJ 2000 A 2001

Dne 11. 6. 2011 se mužstvo ročníku 2000 a 2001 zúčastnilo turnaje pořádaného oddílem LOKO VLTAVÍN PRAHA.

Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev, kromě našich ještě 2 týmy domácích Loko Vltavín A a B , Sparta Praha dívky 1999 a Kbely. Hrálo se systémem každý s každým s délkou utkání 2x12 minut při sestavě 7+1.

Proti prvnímu soupeři týmu Loko Vltavín A jsme nastoupili aktivně a dostali jsme se do jasného vedení 3:0, potom jsme ale polevili a soupeř se dvěma brankami dotáhl, vyrovnat již ale i přes 100% šanci v samém závěru utkání nedokázal.

Druhý soupeř mužstvo Kbel nás moc neprověřil. Vyhráli jsme s velkou převahou 7:0.

Kupodivu papírově nejlehčímu soupeři týmu Loko Vltavín B se našim hráčům nedařilo dlouho vstřelit branku, nakonec jsme jasně vedli, ale soupeř nám vstřelil 2 góly, které byly zbytečné.

Nejtěžší soupeř nás čekal nakonec turnaje a to tým Sparta Praha dívky 1999. Utkání začalo mírnou převahou soupeře, který těžil z dlouhých výkopů brankařky a rychlých útoků. Nám se však podařilo dlouho držet čisté konto a občas i zahrozit z útoku. Škoda, že gólem neskončila pěkná hlavička od Michala Zástřeška, která se od břevna odrazila před brankovou čáru a ven do hřiště. Zápas jsme si prohráli sami, kdy se nám podařilo v závěru vstřelit vlastní gól a na druhý soupeřovi nahrát. Prohra 0:2 mrzela.

Chválit moc nebudu, byly vidět pěkné akce, kdy jsme si přihrávali, ale vypuštění dvou zápasů se nesmí opakovat. Ještě musíme zlepšit přechod do útoku a zpětné přihrávky od útočníků na zálohu a obranu.
Útok zahodil mnoho šancí, kdy se opět snažil za každou cenu skórovat, i když mohli přihrát lépe postaveným spoluhráčům.

Děkujeme rodičům za podporu v turnaji.

Sestava: Ondo Martin, Koníček Ondřej, Hampl Filip, Vorlíček Ondřej, Kasjan Jaroslav, Sigl David, Zástřešek Michal, Vávra Antonín, Kejzlar Ondřej, Skalický Ladislav, Bokoč Jan, Erba Lukáš, Trejbal Miroslav

Zápasy: Krupka – Loko Vltavín A 3:2 branky : Koníček, Hampl, Zástřešek
Krupka – Kbely 7:0 branky : 3x Koníček, 2x Trejbal, Zástřešek, Erba
Krupka – Loko Vltavín B 5:2 branky : 3x Koníček, Zástřešek, Kasjan
Krupka – Sparta Praha dívky 1999 0:2

Tabulka : 1. Sparta Praha dívky 1999
2. TJ Krupka
3. Loko Vltavín A
4. Kbely
5. Loko Vltavín B

Nejlepší střelec turnaje: Ondra Koníček se 7 góly.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »