1 : 4

Hvězda Trnovany A - TJ Krupka
v neděli 26.9.
ve 13:30, stadion v Trnovanech

Dobrý výkon, který jsme předvedli v nepříjemném dešti, na úplně podmáčeném hřišti a při teplotě kolem 11 °C, jsme pečetili zaslouženou výhrou nad naším soupeřem z Trnovan.

hodnocení trenéra:

Hvězda Trnovany : TJ  KRUPKA

1    :    4

Očekávali jsme opět těžké utkání a vyrovnanou hru. Prvních deset minut to vyrovnané utkání bylo, když se hra přelévala nahoru a dolů a soupeř těžil z dlouhých nákopů své obrany. Po jednom z nich se soupeř ujal vedení 1:0, když po naší levé straně utekl útočník soupeře a střelou k zadní tyči překonal našeho brankaře.

Naši se však nevzdali a soupeře přitlačili na svou polovinu. Vyrovnání jsme se dočkali po střele Honzy Lorence z přímého kopu. Ještě do přestávky jsme se ujali vedení 2:1 po dorážce Ondry Koníčka po individuálním úniku Míši Ščotky z hlouby obrany. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali po naší pravé straně, kde hlavně souhra Míši Ščotky, Honzy Lorence a Martina Ondo soupeře nepustila k míči a byly k vidění pěkné akce a přihrávky. Na 3:1 zvýšil pěknou akcí Ondra Koníček. Po jedné z přihrávek od Martina Ondo na Honzu Lorence mezi obránce se Honza trefil v zápase podruhé a zvýšil na konečných 4:1.

Pochválit musím celé mužstvo za předvedenou hru, od brankaře, přes obranu, zálohu až po útočníky se všichni snažili a sehráli výborný zápas. Zvláštní pochvalu za výkon zaslouží Honza Lorenc, Míša Ščotka, Ondra Koníček, Ondra Sršeň, Matěj Aron a Martin Ondo.

Sestava mužstva: Frederik Fako, Roman Linhart, Tomáš Nácovský, Josef Kotvald, Ondřej Sršeň, Jan

Lorenc, Michal Ščotka, Matěj Aron, Ondřej Koníček, Filip Hampl, Adam Kvasňa, Miroslav

Napsal uživatel Sláma Marian

Zase jsme dostali cennou fotbalovou lekci.Nevím sám co k tomu dodat.Není chuť,chybí zdravá agresivita a myšlenka.po dvou měsících práce ještě nemám jasno v sestavě,připadá mi to jako kdyby kluci chodili na tréninky z donucení,vůbec je nezajímá stav tabulky a jiné.Musím říci ,že ti na kterých to mělo celé stát mě velmi zklamali, naopak Krupa,Slámová,Stejskal,Buka a Váňa ti se snaží a je to vidět i ve hře.Co je největší ostuda, to je to ,že mezi námi hraje holka o dva roky mladší ( ročník 2001) a ta si svoje odehraje.I když jsem její otec a vypadá to blbě, ale je to tak.A tady by se měli kluci chytit za nos.Odehraje celý zápas bez chtěného střídání,nákop má velmi dobrý no prostě hraje se zájmem.To samé David Krupa.Kluci styď te se !!!!Na střídačce si kluci povídají zážitky místo aby sledovali hru.Ani jeden nehraje na plno.Snad to dáme přez zimu dohromady a bohužel se může stát,že někdo i skončí,tréninky budou více tvrdší a namáhavější což se některým nebude líbit,ale jestli chceme vyhrávat musíme zapomenout na blbosti a jít do toho na plno.

Stránky Hvězda Trnovany

Dne 26.9. 2010 sehrálo mužstvo mladších žáků čtvrté mistrovské utkání ročníku 2010/2011 na hřišti Hvězdy Trnovany.